• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Firma Roku 2018

04 Lip 2018

Starosta Bielski Andrzej Płonka, Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Janusz Targosz zapraszają przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu FIRMA ROKU 2018 pod hasłem „Samorządy – Przedsiębiorcom”.

Tytuł FIRMA ROKU 2018 promuje szczególnie aktywne, dynamiczne firmy i jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej  roli w rozwoju regionalnym. Kapituła Konkursu złożona z Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Starosty Bielskiego oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przyzna nagrody w kategoriach: FIRMA ROKU 2018 Ziemi Bielskiej oraz FIRMA ROKU 2018 Miasta Bielska-Białej.

Nagrodą w Konkursie jest przyznanie tytułu FIRMA ROKU 2018 oraz statuetka Dedala w formie rzeźby, której autorem jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Do Konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie i duże firmy działające na terenie miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Zgłoszenia można składać (mailem, faxem, pocztą lub osobiście) w okresie od 9.07. – 31.08.2018 r. w biurze Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przy ul. Wzgórze 19, w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Wydziale Promocji Miasta (Pl. Ratuszowy 5, III piętro, pokój 302) oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej (ul. Piastowska 40, III piętro, pokój 310).

Szczegółowe informacje, regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach: www.cci.pl, www.powiat.bielsko.pl, www.um.bielsko.pl

Formularz Zgłoszeniowy.doc

Regulamin Konkursu Firma Roku.doc