• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

IV seminarium na temat mobilności w terenach wiejskich - 12 listopada 2019

17 Paź 2019

Zapraszamy na kolejne międzynarodowe seminarium na temat mobilności w terenach wiejskich dotkniętych zmianami demograficznymi 12 listopada 2019 r.Tym razem miejscem seminarium będzie Bielsko-Biała. Językiem seminarium będzie język angielski i język polski. Wystąpienia będą tłumaczone symultanicznie.

Udział w seminarium jest nieodpłatny. Rejestracji na wydarzenie można dokonać poprzez link internetowy:

Rejestracja (formularz w języku angielskim)

Agenda wydarzenia (PDF):

4. seminarium projektu MAMBA nt. mobilności w terenach wiejskich - agenda (polski)

MAMBA Rural Mobility Seminar #4 - Agenda (English)

Strona internetowa seminarium na stronie projektu MAMBA:

Seminarium organizowane jest wspólnie przez Agencję Rozwoju Regionalnego SA w Bielsku-Białej oraz Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej w ramach projektu MAMBA, współfinansowanego z programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.