• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Pożegnanie Radnego śp. Zdzisława Byloka

14 Sie 2019

Z ogromnym żalem i wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Zdzisława Byloka - radnego Rady Powiatu Bielskiego kadencji 2018 - 2023, przewodniczącego Komisji Ochrony Środowiska i Rolnictwa, wójta gminy Jaworze w latach 2002-2014, radnego Rady Powiatu I kadencji, prezesa Lokalnej Grupy Rybackiej Bielska Kraina, wielkiego społecznika, zasłużonego samorządowca dla gminy Jaworze i powiatu bielskiego, uhonorowanego odznaczeniem "Zasłużony dla rozwoju Jaworza".

Był jednym z tych, którzy tworzyli pierwsze zręby, podstawy i lokalne prawo samorządowego powiatu bielskiego. To niepowetowana, bolesna strata dla naszej Małej Ojczyzny.

Uroczystości pogrzebowe wraz z Mszą Świętą żałobną odbędą się w piątek 16 sierpnia o godzinie 14.00 w kościele rzymskokatolickim pw. Świętego Jerzego w Jasienicy

Najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie, Przyjaciołom i wszystkim Współpracownikom Śp. Zdzisława Byloka

łącząc się w bólu składają

Przewodniczący Rady Powiatu w Bielsku – Białej Starosta Bielski