• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

W hołdzie Ksiedzu Londzinowi

29 Paź 2018

Po piątkowych, niezwykle podniosłych i wzruszających  uroczystościach związanych z wręczeniem Nagrody Starosty Bielskiego im. ks Józefa Londzina (laureatem został Roman Pękala z Porąbki) w niedzielę w Zabrzegu – rodzinnej miejscowości patrona nagrody miała miejsce Msza św w intencji Ks Londzina, nominowanych i laureatów nagrody. W związku z jubileuszem 100 -  lecia odzyskania niepodległości przez Polskę była to jednocześnie Msza za Ojczyznę.

Mszę św odprawiał ks proboszcz Krzysztof Szopa w koncelebrze z ks kan. Andrzejem Chruszczem.

Po Mszy św. Starosta Bielski Andrzej Płonka w towarzystwie nominowanych i laureatów nagrody, a także sekretarz powiatu Haliną Kopeć złożył  kwiaty i zapalił znicze pod pomnikiem ks. Józefa Londzina.

JJ