Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki

ul. Piastowska 40, 43 - 300 Bielsko-Biała
Telefon (33) 813-68-73
Fax (33) 813-69-15

Biuro zajmuje się działaniami promocyjnymi na rzecz powiatu, kontaktami zagranicznymi, opracowywaniem wydawnictw, jak również redakcją magazynu samorządowego Mój Powiat. Działa na rzecz rozwoju i upowszechnienia kultury, kultury fizycznej i turystyki. Zajmuje się wpisami do ewidencji Uczniowskich Klubów Sportowych oraz Klubów Sportowych nie prowadzących działalności gospodarczej. Ponadto Biuro prowadzi nadzór nad działalnością stowarzyszeń kultury fizycznej z Powiatu Bielskiego.

Kierownik Biura
Jolanta Konior tel. (33) 813-68-73, pok. 311
Obsługa prasowa, redakcja miesięcznika "Mój Powiat", promocja Powiatu
tel. (33) 813-68-72, 813-69-14, pok. 308