Harmonogram


Harmonogram odpracowania dni ustawowo wolnych od pracy

Zarządzenie dni ustawowo wolne od pracy.pdf

Starosta Bielski określił harmonogram udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej:

 Punkt nr I

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała ul. Piastowska 40

Poniedziałek-w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Damian Piętka

Wtorek - w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Tomasz Kilarski

Środa - w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Sylwia Kucharska

Czwartek - w godzinach od 13.00 do 17.00.

Adwokat-Barbara Adamaszek - Byba

Piątek - w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Patryk Ponikiewski

 

Punkt nr II

Gmina Czechowice-Dziedzice – budynek przychodni w Czechowicach-Dziedzicach

ul.Nad Białką 1B.

Poniedziałek - w godzinach od 14.00 do 18.00

Radca prawny-Małgorzata Karcz

Wtorek – w godzinach od 9.00 do 13.00.

Radca prawny-Małgorzata Adamaszek

Środka – w godzinach od 9.00 do 13.00.

Radca prawny-Magdalena Maria Kubica

Czwartek - w godzinach od 14.00 do 18.00

Radca prawny-Agnieszka Kubica

Piątek – w godzinach od 9.00 do 13.00.

Radca prawny-Anna Antkowiak

 

Punkt nr III

Gmina Bestwina – Urząd Gminy Bestwina, ul. Krakowska 111.

Poniedziałek – w godzinach od 9.00 do 13.00

Środa – w godzinach od 11.30 – 15.30

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

Radca prawny- Marek Kliś

Radca Prawny- Leszek Krupa

Radca prawny- Piotr Bożek

Radca prawny- Maciej Waloszek

Radca prawny- Anna Marek

Radca prawny- Anna Antkowiak

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

Aplikant radcowski- Jakub Baron

Aplikant radcowski- Arkadiusz Głowiak

 

Gmina Wilamowice – Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego, Wilamowice ul. Paderewskiego 3.

Wtorek i czwartek – w godzinach 9.00 do 13.00

Piątek – w godzinach 14.00 do 18.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

Radca prawny- Marek Kliś

Radca Prawny- Leszek Krupa

Radca prawny- Piotr Bożek

Radca prawny- Maciej Waloszek

Radca prawny- Anna Marek

Radca prawny- Anna Antkowiak

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

Aplikant radcowski- Jakub Baron

Aplikant radcowski- Arkadiusz Głowiak

 

Punkt IV

Gmina Porąbka - Urząd Gminy w Porąbce ul. Krakowska 3.

Poniedziałek - w godzinach 09.00 do 12.00

Adwokat-Mateusz Stanisławek

Wtorek – w godzinach 14.00 do 17.00

Adwokat-Katarzyna Orszulak- Piętka

Środa – w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Filip Zaporowski

 

Gmina Kozy – Urząd Gminy Kozy ul. Krakowska 4.

Poniedziałek w godzinach od 13.30 do 15.30

Radca prawny- Katarzyna Kusak- Domańska

Wtorek – w godzinach od 13.00 do 17.00

Radca prawny- Piotr Banach

Czwartek – w godzinach do 11.30 do 15.30

Radca prawny- Małgorzata Adamaszek

 

Punkt V

Gmina Szczyrk – Urząd Gminy Szczyrk Budynek „Szarotka” w Szczyrku ul. Beskidzka 48.

Poniedziałek – w godzinach od 11.30 do 15.30

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

Radca prawny- Marek Kliś

Radca Prawny- Leszek Krupa

Radca prawny- Piotr Bożek

Radca prawny- Maciej Waloszek

Radca prawny- Anna Marek

Radca prawny- Anna Antkowiak

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

Aplikant radcowski- Jakub Baron

Aplikant radcowski- Arkadiusz Głowiak

 

Gmina Buczkowice – Urząd Gminy Buczkowice ul. Lipowska 730.

Wtorek – w godzinach od 12.00 do 16.00

Czwartek – w godzinach 9.00 do 13.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

Radca prawny- Marek Kliś

Radca Prawny- Leszek Krupa

Radca prawny- Piotr Bożek

Radca prawny- Maciej Waloszek

Radca prawny- Anna Marek

Radca prawny- Anna Antkowiak

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

Aplikant radcowski- Jakub Baron

Aplikant radcowski- Arkadiusz Głowiak

Gmina Wilkowice – Gminny Ośrodek Kultury „Promyk” w Bystrej ul. Fałata 2k.

Środa – w godzinach 14.00 do 18.00

Piątek – w godzinach od 09.00 do 13.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

Radca prawny- Marek Kliś

Radca Prawny- Leszek Krupa

Radca prawny- Piotr Bożek

Radca prawny- Maciej Waloszek

Radca prawny- Anna Marek

Radca prawny- Anna Antkowiak

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

Aplikant radcowski- Jakub Baron

Aplikant radcowski- Arkadiusz Głowiak

 

Punkt VI

Gmina Jasienica – budynek Gminy Jasienica – Jasienica 845.

Poniedziałek – w godzinach od 11.00 do 15.00

Czwartek i piątek – w godzinach od 9.00 do 13.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

Radca prawny- Marek Kliś

Radca Prawny- Leszek Krupa

Radca prawny- Piotr Bożek

Radca prawny- Maciej Waloszek

Radca prawny- Anna Marek

Radca prawny- Anna Antkowiak

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

Aplikant radcowski- Jakub Baron

Aplikant radcowski- Arkadiusz Głowiak

 

Gmina Jaworze – budynek „Pod Goruszką” w Jaworzu ul. Szkolna 97.

Wtorek – w godzinach od 16.00 do 20.00

Środa – w godzinach 9.00 do 13.00.

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

Radca prawny- Marek Kliś

Radca Prawny- Leszek Krupa

Radca prawny- Piotr Bożek

Radca prawny- Maciej Waloszek

Radca prawny- Anna Marek

Radca prawny- Anna Antkowiak

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

Aplikant radcowski- Jakub Baron

Aplikant radcowski- Arkadiusz Głowiak

 

Nieodpłatnej pomocy prawnej udziela się osobie uprawnionej osobiście, z wyłączeniem użycia środków komunikowania się na odległość.(Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 15 grudnia 2015r. w sprawie sposobu udzielania i dokumentowania nieodpłatnej pomocy prawnej §3 ust.2)

*Organizacja pozarządowa- Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” z siedzibą w Bielsku- Białej, ul. Aleksandrowicka 53a.