• CZECHOWICE-DZIEDZICE
  • Obradowało XVIII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich
  • BUCZKOWICE
  • PORĄBKA
  • SZCZYRK
  • JAWORZE
  • JASIENICA
  • KOZY
  • WILAMOWICE
  • WILKOWICE
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
  • 1
  • 2
ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wystartował powiatowy turniej badmintona

11 Paź 2018

W poniedziałek 8 października na kortach Racketlon Club odbył się pierwszy w tym roku szkolnym turniej Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego Na starcie stanęło 45 zawodników z ośmiu szkół podstawowych. Najlepszymi okazali się: Emilia Turkoniak (SP2 TS B-B), Karol Dubiel (SP3 Cz-Dz), Julia Piwowar i Jakub Bąk (oboje ZSP Mazańcowice).

Klasy 4-5

dziewczynki:

  1. Emilia Turkoniak  (SP2 TS Bielsko-Biała)
  2. Joanna Kosma (ZSP Mazańcowice)
  3. Zuzanna Duźniak (SP Bujaków)
  4. Anna Kanik (SP Bujaków)
  5. Emilia Danel (ZSP Mazańcowice)
  6. Zofia Kielar (ZSP Mazańcowice)
  7. Klaudia Drożdż (ZSP Mazańcowice)

 chłopcy:

1.Karol Dubiel (SP3 Czechowice-Dz.)

  1. Piotr Babicz (SP20 Bielsko-B.)
  2. Michał Matlak (ZSP1 Grodziec)
  3. Filip Garus (Oxford Primary School Bielsko-B.)
  4. Bazyli Lisak (Oxford Primary School Bielsko-B.)
  5. Maksymilian Piekarczyk (ZSP Mazańcowice)
  6. Robert Gwóźdź  (ZSP Mazańcowice)
  7. Szymon Satława (Oxford Primary School Bielsko-B.)
  8. Grzegorz Bartoszek (SP2 TS Bielsko-B.)
  9. Piotr Kierpiec (SP2 Porąbka)

11.Artur Wawak (SP2 Porąbka)

12.Krzysztof Wawak (SP2 Porąbka)

 

klasy 6-8:

dziewczynki:

1.Julia Piwowar (ZSP Mazańcowice)

  1. Katarzyna Woźniak (ZSP Mazańcowice)
  2. Jagoda Zamarlik (Oxford Primary School Bielsko-B.)
  3. Klaudia Szlagor (SP Bujaków)
  4. Wiktoria Handzlik (SP Bujaków)
  5. Aleksandra Kołek (SP2 Porąbka)
  6. Kornelia Wawak (Sp2 Porąbka)
  7. Maja Buchowska (SP2 TS Bielsko-B.)
  8. Dominika Handzlik (SP Bujaków)
  9. Amelia Starowicz (Oxford Primary School Bielsko-B.)
  10. Daria Koziołek (SP Bujaków)
  11. Zofia Wójcik (SP2 TS Bielsko-B.)
  12. Alicja Kopczyk (Oxford Primary School Bielsko-B.)

 Chłopcy:

1.Jakub Bąk (ZSP Mazańcowice)

  1. Beniamin Hrabia (ZSP Mazańcowice)
  2. Mateusz Nowak (SP Bujaków)
  3. Piotr Hura (SP2 TS Bielsko-B.)
  4. Damian Rusnaczyk (SP Bujaków)
  5. Maciej Babicz (SP20 Bielsko-B.)
  6. Maciej Matejko (SP Bujaków)
  7. Filip Sternal (SP Bujaków)
  8. Mateusz Nycz (SP2 Porąbka)
  9. Szymon Harat (SP2 Porąbka)
  10. Kacper Szymala (SP2 Porąbka)
  11. Kacper Łukowicz (SP2 Porąbka)
  12. Igor Kaspera (SP2 Porąbka)

Małgorzata Pietryja