• Dożynki
AWARIA SYSTEMU POJAZD I KIEROWCA
Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Sukces Jakuba Pająka z czechowickiego MKS

11 Lip 2018

W dniach 5 -8 lipca w węgierskim Gyor odbyły się lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy U18. Wśród reprezentantów Polski znalazł się Jakub Pająk - zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice.

Dla Jakuba Mistrzostwa zakończyły się wielkim sukcesem (największym w jego dotychczasowej karierze), wywalczył wspólnie z kolegami z reprezentacji brązowy medal w sztafecie szwedzkiej: 100-200-300 - 400m.

Zawodnik pobiegł na dystansie 300m. Sztafeta wystąpiła w składzie: Rafał Łupiński, Adam Łukomski, Jakub Pająk, Mikołaj Kotyra. Czasy medalistów: Włochy: 1:53.01, Turcja: 1:53.84, Polska: 1:53.97

To nie koniec sezonu startowego dla Jakuba. Pod koniec lipca wystąpi na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się na stadionie śląskim w Chorzowie. Jakub będzie bronił tytułu Mistrza Polski w biegu na 400m z zeszłego roku.

Powodzenia !