• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Z okazji święta ...

10 Maj 2018

Pielęgniarstwo jest sztuką sztuk pięknych"

Florence Nightingale

Z okazji Międzynarodowego Święta Pielęgniarek i Położnych, pragniemy złożyć najlepsze życzenia dla całego środowiska wykonującego ten piękny, ale i też bardzo trudny i odpowiedzialny zawód.

Pielęgnowanie chorego to nie tylko odpowiedzialna profesja. To także troskliwość, empatia, bezgraniczna cierpliwość i szacunek do chorego człowieka. To ofiarowywanie mu swojej siły i wiary, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa, poszanowanie jego intymności i godności.

Z okazji Waszego Święta życzymy by wybrana droga zawodowa nigdy nie była przyczyną zwątpienia czy jakichkolwiek wątpliwości, lecz przynosiła tylko satysfakcję i radość jakie bez wątpienia daje możliwość pomocy człowiekowi będącemu w potrzebie, a uśmiech i wdzięczność zarówno pacjentów jak i ich najbliższych, osłodziły trudy tej służby.

W imieniu Zarządu Powiatu Bielskiego Andrzej Płonka Starosta Bielski