• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Konwent Wójtów i Burmistrzów

27 Mar 2018

W Starostwie Powiatowym w Bielsku – Białej miał miejsce Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Bielskiego. Konwent prowadził Starosta Bielski Andrzej Płonka W części merytorycznej dotyczył planów współpracy gmin i powiatów w realizacji zadań inwestycyjnych w b. r. w tym szczególnie inwestycji drogowych. Powiat i gminy planują w 2018 roku  realizację wielu kluczowych inwestycji drogowych takich jak np: ul. Strumieńska w gminie Jasienica, ul. Przecznia w Kozach, rondo w Bestwinie, zatoki autobusowe w Wilkowicach i Ligocie i szereg innych. Kluczową kwestią w realizacji tych zadań jest wspólne finansowanie gmin i powiatu.

Starosta Andrzej Płonka na ręce wójtów i burmistrzów złożył wielkanocne życzenia dla wszystkich mieszkańców gmin należących do powiatu bielskiego.

JJ