UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Wyróżnienia dla OSP Pisarzowice

13 Lut 2018

Na sali OSP w Pisarzowicach odbyła się doniosła uroczystość. Na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym OSP zostały  wręczone dwa odznaczenia. Radna Sejmiku Śląskiego  Danuta Kożusznik wraz z komendantem Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej bryg. Zbigniewem Mizerą  dokonali ceremonii wręczenia odznaczeń. Złotą Honorową Odznakę „Za zasługi dla województwa śląskiego” otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna, która w 2017r. roku obchodziła swoje 120-lecie działalności, natomiast  Honorową Złotą Odznakę „Za zasługi dla województwa śląskiego” otrzymał sołtys Pisarzowic, druh Stanisław  Peszel, który już od 40 lat udziela się społecznie dla Pisarzowic.

Odznaczonym gratulowali m.in. burmistrz Gminy Wilamowice Marian Trela, radni powiatu bielskiego  Dorota Nikiel i Jerzy Kubik oraz  Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich  Cecylia Puzoń.

Po zebraniu organizatorzy poczęstowali wszystkich  poczęstunkiem przygotowanym przez panie z KGW Pisarzowice, a czas uświetniła skocznymi utworami orkiestra działająca przy OSP w Pisarzowicach.

J.J.