• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Badanie satysfakcji klientów Starostwa

18 Gru 2017

Szanowni Państwo, w trosce o doskonalenie usług dla mieszkańców w dniach od 11 do 15 grudnia zostało przeprowadzone badanie ankietowe wśród Klientów odwiedzających Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Opinie na temat funkcjonowania urzędu i jakości obsługi świadczonej przez pracowników zbierane były przez Ankietera, który w przygotowanym kwestionariuszu zapisywał udzielone przez Klientów Starostwa odpowiedzi na zadane pytania.

Dziękujemy za pomoc i współpracę wszystkim osobom, które zechciały wyrazić swoje opinie i uwagi.

Wyniki badania zostaną przedstawione na łamach czasopisma „Mój Powiat” oraz na stronie internetowej www.powiat.bielsko.pl.