• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Uczcili pamięć zmarłych strażaków

06 Lis 2017

W piątek 3, listopada br. Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej bryg. Zbigniew Mizera wraz z zastępcami st. bryg. Krzysztofem Grygielem i bryg. Grzegorzem Piestrakiem odwiedzili nekropolie zmarłych strażaków oraz pracowników, którzy związani byli z bielską i powiatową strażą pożarną.

Znicze zapłonęły m.in. na cmentarzu w Bestwinie, cmentarzu komunalnym przy ulicy Karpackiej, cmentarzach parafialnych: Św. Stanisława w Starym Bielsku, Św. Jana Chrzciciela w Komorowicach. Komendanci zapalili także znicze na grobie druha majora pożarnictwa Józefa Kopeć, który zmarł 24 stycznia 2017 r.

Delegacja złożyła hołd zmarłym kolegom i współpracownikom. Cześć Ich Pamięci.

Na zdjęciu cmentarz w Bestwinie