• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Srebrny kanadyjkarz

29 Sie 2017

Sukces Polaków w mistrzostwach świata w kajakarstwie. Zawody odbywały się w czeskich Racicach. Czterej kanadyjkarze: Piotr Kuleta, Marcin Grzybowski, Tomasz Barniak i Wiktor Głazunow wywalczyli srebrny medal w konkurencji C4 1000. Złoto przypadło załodze z Niemiec, a tuż za nami była Ukraina.

Jest to kolejny sukces zawodnika urodzonego w Czechowicach – Dziedzicach, aktualnie reprezentującego MKS z tej miejscowości Marcina Grzybowskiego -olimpijczyka z Pekinu 2008 oraz Londynu 2012. M. Grzybowski to także złoty medalista Mistrzostw Europy do lat 23 w 2002 r. (Zagrzeb) w konkurencji C-2 na dystansie 500 m jak i 1000 m. Wielokrotny Mistrz Polski.

/JJ/