• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • Sportowe podsumowanie 2016 rokuPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Laureat XVIII edycji Nagrody im.ks. LondzinaPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej

Konkurs ofert

04 Lip 2017

Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej  ogłasza konkurs ofert na realizację w roku 2017 zadania z zakresu zdrowia publicznego:

Prowadzenie  działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego  i jego uwarunkowań, kształtowanie przekonań, postaw, zachowań i stylu życia wspierającego zdrowie psychiczne, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu, przeciwdziałanie seksualizacji dzieci i młodzieży – w szczególności  poprzez prowadzenie  działań informacyjnych i edukacyjnych.

Szczegóły w plikach

Ogłoszenie.doc