• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • Sportowe podsumowanie 2016 rokuPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Laureat XVIII edycji Nagrody im.ks. LondzinaPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
„Informacja”
W związku z odbywającym się Tour de Pologne w dniu 31.07.2017r
punkt nieodpłatnej pomocy prawnej mieszczący się w Budynku „Szarotka” w Szczyrku ul. Beskidzka 48 będzie czynny w godzinach od 9:00 do 13:00.

Atrakcyjny konkurs na wynik meczu

10 Maj 2017

Redakcja miesięcznika samorządowego MÓJ POWIAT ogłasza kolejny (choć pierwszy w tym roku) konkurs na wynik meczu z udziałem TS Podbeskidzie Tym razem pytamy o wynik najbliższego meczu czyli rozgrywanego z GKS Tychami, który odbędzie się na naszym pięknym, miejskim stadionie w najbliższą sobotę (13 maja br) o godzi 17,45.

Zapowiada się arcyciekawy, derbowy mecz. Podbeskidzie jeszcze do niedawna szanse na awans do ekstraklasy miało raczej matematyczne, a tymczasem po dobrej serii  (9 – u meczy bez porażki) szanse na awans stają się zupełnie realne (4 pkt straty do miejsca premiowanego awansem).

Z kolei zespół z Tych jak ryba wody potrzebuje punktów aby utrzymać się w I lidze. Zatem remis nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn. Zespoły muszą się „odkryć”, atakować i zdobyć 3 punkty. Czy zostaną one w Bielsku – Białej. Jest na to duża szansa. Warto to osobiście zobaczyć „na żywo” z bielskiej areny.

Jak wziąć udział w konkursie. Wystarczy mailem wysłać przewidywany wynik meczu TS Podbeskidzie – GKS Tychy do piątku (12 maj) do godzi 20,00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga, z jednego adresu mailowego można wysłać tylko jeden wynik.

Jeżeli trafionych wyników będzie więcej zwycięzcami zostaną te osoby które wcześniej przesłały wynik.

Nagradzamy trzy osoby. Nagrodami będą atrakcyjne gadżety klubu Podbeskidzie oraz nie mniej atrakcyjne gadżety promujące powiat bielski (m.in. super album).

Zwycięzców poinformujemy zwrotnym mailem, nagrody wyślemy pocztą.