• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • „Plony jesieni” opanowały „Święto Powiatu Bielskiego”Powiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Laureat XVIII edycji Nagrody im.ks. LondzinaPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej

Nie wypada nie pomagać

09 Maj 2017

Monika Jaskólska jest inicjatorką akcji „Nie wypada nie pomagać”, która to akcja wspiera Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej,a w tym roku pomysłodawczyni zakupu fiata 126 p dla znanego aktora Toma Hanksa. Akcja obiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. Film z Tomem Henksem, który wspiera akcję pomocy dla Szpitala Pediatrycznego w Internecie obejrzało niemal 200 tyś ludzi. Wszyscy usłyszeli o produkowanym niegdyś w Bielsku - Białej fiacie 126 p, a przy okazji o akcji „Nie wypada nie pomagać”.

Pani Monika jest osobą przebojową, pełną pomysłów, potrafiąca zjednać sobie ludzi.

9 maja br Monika Jaskólska spotkała się z Zarządem Powiatu Bielskiego, który jest organem prowadzącym Szpital Pediatryczny. W trakcie kurtuazyjnego spotkania podziękowano pani Monice za wszelkie inicjatywy wspierające Szpital Pediatryczny. Jedną z nich był bal charytatywny z którego dochód ponad 80 tyś zł przekazany został na potrzeby tej ratującej zdrowie i życie małych pacjentów placówki.

/J.J./