• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Ankieta dla pacjentów

06 Kwi 2017

Bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do wyrażenia swojej opinii i przekazania swoich obserwacji oraz uwag dotyczących działalności placówek służby zdrowia nadzorowanych przez Powiat Bielski: Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bielsku-Białej, Bielskiego Pogotowia Ratunkowego w Bielsku-Białej. Państwa sugestie i opinie wyrażone w krótkiej anonimowej ankiecie dadzą nam cenną wiedzę potrzebną przy wprowadzaniu konkretnych zmian mających poprawić jakość usług medycznych.

Ankiety dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat.bielsko.pl, w zakładce Ankieta dla pacjentów lub na stronach internetowych poszczególnych placówek, można je także wypełnić w wersji papierowej, podczas wizyty w każdej z tych placówek.

Gorąco Państwa zachęcamy !